Асоціація Хірургів України

Львівський осередок

hh

Ne noceas, si juvare non potes

(Не можеш допомогти - не зашкодь)


ПРОГРАМА

РЕЄСТРАЦІЯ


Шановні колеги!

Маємо честь запросити Вас взяти участь у роботі ХІХ Українського семінару "Мініінвазийні технології в хірургії", який відбудеться 11-13 лютого 2021 року в смт. Славське Львівської області.

Конференція відбудеться у змішаному форматі: в класичному та у форматі online. Усі зареєстровані учасники після завершення конференції зможуть отримати сертифікат на 10 балів

Умови участі в конференції:

1. Вільний слухач: обов’язкова попередня реєстрація учасника. Участь безкоштовна. Сертифікат Не видається.  

2. Доповідач: реєстрація і отримання сертифікату проходитиме 11-12 лютого безпосередньо в місці проведення конференції.

3. Учасник ofline (фізична присутність на конференції) – реєстрація і отримання сертифікату проходитиме 11-12 лютого безпосередньо в місці проведення конференції.

4. Учасник конференції online: обов’язкова попередня реєстрація online. Реєстрація завершиться о 23:00 10 лютого. В день проведення конференції реєстрація проходити НЕ буде. Вартість участі у конференції з правом отримання електронного сертифікату - 200 грн (Одержувач коштів КНП ЛОР « Львівська обласна клінічна лікарня»
Р/Р UA403052990000026002031000810  АТ КБ « Приватбанк») в коментарі вказувати лише прізвище та ініціали учасника. Фотографію аба скан  підтвердження надсилати в секретаріат vatseba@yahoo.com

 Для дійсних членів Львівського осередку Асоціації Хірургів України участь з отриманням електронного сертифікату - безкоштовна.

*Дійсними членами Львівського осередку Асоціації Хірургів є ті хірурги, що станом на 10 лютого 2021 року сплатили членські внески.

Головна умова отримання сертифікату:  Право отримати електронний сертифікат мають ЛИШЕ зареєстровані учасники, що прослухали не менше 50% часу трансляції конференції (по завершенню конференції комп’ютерна програма вирахує статистику активності кожного учасника).  Просимо врахувати, що реєстраційні кошти при порушенні «головної умови», не повертаються, сертифікат не видається.

Перед реєстрацією обов’язково ознайомтесь з Умовами Участі. Реєструючись, Ви підтверджуєте згоду з умовами участі.

Реєстраційна форма:

https://forms.gle/DohY56oJoyAKNKKS6