Асоціація Хірургів України

Львівський осередок

hh

Ne noceas, si juvare non potes

(Не можеш допомогти - не зашкодь)

Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шулика згідно наказу МОЗ України № 125-Адм. від 04.12.2018 року з метою підвищення рівня професійної підготовки лікарів, які надають допомогу дорослому, жіночому та дитячому населенню у сфері охорони здоров’я та забезпечення безперервного післядипломного навчання у 2019 році проводить цикл навчальних семінарів.

Навчальний семінар «Мультидисциплінарні аспекти у хірургії, анестезіології, гінекології та урології» у форматі телемосту (міста: Київ - Львів), відповідно до плану- графіка, буде проведено 22 квітня 2019 року у м. Львів. Семінар розрахований на лікарів- хірургів, лікарів-анестезіологів, лікарів-урологів.
Просимо Вас включити даний навчальний захід до плану організаційних заходів Департаменту охорони здоров’я на 2019 рік та забезпечити присутність лікарів заявленої аудиторії відповідним наказом Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА у кількості 250 чоловік.

Навчальний семінар «Мультидисциплінарні аспекти у хірургії, анестезіології, гінекології та урології» буде проведено 22 квітня 2019 року за адресою: м. Львів, вул. Матейка, 6, Прем'єр Готель «Дністер», зал «Панорама», 9 поверх.
Час проведення семінару: 14:15-18:00. Початок реєстрації учасників з 13:30. Організатори беруть на себе зобов’язання забезпечити безкоштовний проїзд до місця проведення семінару та назад для учасників з районів області по пред’явленню проїзних документів (квитків). Попередні списки учасників просимо надати до 19 квітня 2019 року на електронну адресу busygina@zdr.kiev.ua.
Програма заходу та листи МОЗ будуть надіслані додатково. Після закінчення доповідей всі учасники, що прослухали лекційний матеріал, отримають сертифікати МОЗ України та НМАПО імені П. Л. Шупика 5 балів.

Наказ