Асоціація Хірургів України

Львівський осередок

hh

Ne noceas, si juvare non potes

(Не можеш допомогти - не зашкодь)

АСОЦІАЦІЯ ХІРУРГІВ УКРАЇНИ

Правління Асоціації

Вибирається на засіданні Львівського обласного осередку Асоціації хірургів України таємним голосуванням з дійсних членів Асоціації терміном на 2 роки.

З членів правління обирають одного Заступника, Заступника з питань міжнародного співробітництва, заступника за посадою головний хірург ЛОДА, Скарбника, Відповідального Секретаря, Голову ревізійної комісії.

Витяг з Статуту Асоціації.

Статут

Дійсні члени Львівського Осередку Асоціації Хірургів України.

станом на 02.02.2020 за алфавітом

КНП ЛОР "ЛОКЛ"
Хірургічне відділення №3
  1. Шаваров Ю.І.
  2.  Маркевич Ю.О.
  3. Лопушанська Г.Р.
  4. Баляс М.Є.
  5. Гірняк І.І.
  6. Залеський І.Ф.
  7. Михальчук Л.Є.
  8. Порицький  А.М.
  9. Хом`як В.В
  10. Бігальський І.Ю
  11. Брилинський О.Р
  12. Була Н.С
  13. Павловський І.М.
  14. Приймич Н.Б.
  15. Святоцька Л.О.
  16. Кравчук І
  17. Павловський Я.І.
  18. Лерчук О.М
  19. Плахтина М.Ю.
Хірургічне відділення №2
  1. Гранат О.Б.
  2. Білик В.І.
  3. Баб`як Т.Є.
  4. Кобецький Ю.О
  5. Іванків Т.М.
  6. Біляк А.
  7. Бодак В.С
  8. Мотульський О.В.
  9.  Чикайло А.Т.
  10. Чикайло Т.А
  11. Зубачик Р.М
  12. Зубачик Р.Р
  13. Вуйцик П.В
  14. Бакум Б.І.
  15. Підгірний Б.Я
  16. Гавриш Я.І
  17. Гавриш Р.Я.
  18. Шахова Т.І.
Хірургічне відділення №1
  1. Зборівський Я.М.
  2. Загородій О.В
  3. Верхола М.Р.
  4. Гутий Т.І
  5. Міхель Ю.М
  6. Матвійчук В.М
  7. Келеман Б.С
  8. Білавка О.Л
  9. Шикула І.Я
  10. Кропивницький Я.І
  11. Костишин Н.М.
  12. Шегінський А.Б.
  13. Пухната Т.А
  14. Терлецький І.Р.
  15. Ревус В.І
Жидачівська ЦРЛ
1.Олексовський В.О.
КНП "8-а клінічна лікарня м.Львова"
  1. Цвих А.А.
  2. Лунь Я.М
  3. Перетятко Р.О.
  4. Жуковський В.С
  5. Королюк О.В.
  6. Бац І.М.
  7. Голуб О.Я
  8. Чепіль Р.Л.
  9. Чемерис О.М.
  10. Кузьмак М.Р.
  11. Хома Т.В
  12. Данилко В.М.
  13. Радковський І.А.
  14. Христук І.Ю.
  15. Калинович Н.Р.

Золочів ЦРЛ
  1. Хоміцький М.В
  2. Хоміцький І.М
  3. Сарахман І.В
  4. Поліщук Р.Л
  5. Хлопецький І.Р
  6. Коцур М.І
  7. Бойчук В.Й
  8. Скочеляс В.Й
Радехів ЦРЛ
  1. Богуцький І.Я
  2. Конопка П.В
  3. Лотоцька Н.І
  4. Лащик І.О.
  5. Халавко А.А.
  6. Плахтина Д.
Торакальні хірурги
  1. Король Ю.І.
  2. Кошак С.Ф.
  3. Шило М.В
  4. Байцар О.М.
  5. Петришин О.С.
КНП "5 мкл" м.Львів
  1. Швець Ю.П.
  2. Мисів В.О.
  3. Бичишин М.В.
  4. Ткач О.В.
  5. Лаврик А.М.
  6. Магомаєв Р.М
Кафедра загальної хірургії ЛНМУ
  1. Бідюк Д.М.
  2. Когут Л.М
  3. Кушта Ю.Ф
  4. Лисюк Ю.С
  5. Мельников В.А
  6. Магльований В.А
Перемишляни ЦРЛ
  1. Зубаль П.А
  2. Волощук Р.Р.
Броди ЦРЛ
  1. Грищук В.І.
  2. Данченков В
  3. Ковба М.С.
  4. Тимусь М.Я
Військовий госпіталь
  1. Прохоренко Г.А
  2. Ярема І. М.
  3. Трач С.В.
  4. Рибак В.В.
  5. Яринич Ю.В.
  6. Клецко Я.І.
  7. Бекер О.Я.
  8. Сироїд О.М.
  9. Сельменський А.І.
  10. Попкова А.О.
  11. Притула В.М
Новий Розділ РЛ
  1. Щепаняк Р.В.
  2. Михальчук В.Б.
  3. Романів М.І
  4. Ганущак І.В
Миколаїв ЦРЛ
  1. Голинський О.Б.
  2. Лашків Р.М.
  3. Іванів Ю.І.
  4. Комарницький О.В.
  5. Патій А.Р.
Жовківська ЦРЛ
  1. Бліхарський З.В
  2. Бліхарський Ю.З
  3. Жук Р.І
  4. Коник Т.Р
  5. Боднар Ю.А
  6. Кубарич Є.І
  7. Бей О.Б.
Сколе ЦРЛ
  1. Іценко В.П
  2. Демкович В.П.
  3. Комарницький Л.І

Камянка Бузька ЦРЛ
  1. Демянчук І.А.
  2. Озарків А.М
  3. Кирилич А.І
Стрийска ЦРЛ
  1. Лудин В.І.
  2. Піняк М.І.
  3. Кушнір Ю.Ф
  4. Данилишин О.М
  5. Осідач Г.М
  6. Галецький І.В.
  7. Бардиш М.М
  8. Романчук П.М.
  9. Моргун Г.М.
  10. Ковальський П.С.
  11. Шуманський Р.Б.
  12. Вежбовський Є.Р.
  13. Голобин Я.П.
  14. Сакаль Д.М.
  15. Кушнір Т.Ю.
  16. Федів Н.І.
  17. Кушпір А.В
  18. Бегей А.О
  19. Ксьонжик О.І
Моршинська МЛ
  1. Камша О.В.
Турківська ЦРЛ
  1. Галишин М.М.
  2. Бриндяк Ю.С
  3. Шпак І.Ф.
  4. Коробов К.Ф.
  5. Шпак І.Ф
  6. Макарик М.М.
  7. Андрущакович О.А.
  8. Менюх Б.І.
  9. Ігнацевич П.П
СтароСамбірська ЦРЛ
  1. Селецький Р.С
  2. Войтів Ю.Я.
  3. Горбовий О.В.
  4. Урбан Р.П.
  5. Костецький Р.М
  6. Жигаляк В.Л.
Інститут патології крові та трансфузійної медицини
  1. Євстахевич І.Й
  2. Євстахевич Ю.Л
  3. Семерак М.М.
  4. Стасишин Л.В
  5. Бардах І.Б.
  6. Книш О.В.
  7. Кались А.С.
  8. Янчак І.В.


Дрогобич МЛ
  1. Казішин І.В.
  2. Денис О.Р.
  3. Денис Р.О.
  4. Палінський О.З.
  5. Красногурський Б.М.
  6. Флюнт І.Ю.
  7. Романяк В.Ф.
  8. Красногурський Т.Б
  9. Огар Т.Б.
ЛНМУ каф.Хірургії №1
  1. Лукавецький О.В
  2. Коломійцев В.І
  3. Дутка Я.Р.
  4. Вацеба Р.Є.
  5. Посівнич М.М.
  6. Дибас Б.В.
  7. Чукла Р.О.
Самбірська ЦРЛ
  1. Щепаняк М.В
  2. Іванець О.Й
  3. Сарахман І.В.
  4. Марчук Б.А.
  5. Рівняк І.І.
  6. Юркевич М.І.
  7. Скірин С.І.
  8. Куць О.М.
  9. Согуйко Р.Р.
Яворівська ЦРЛ
  1. Мельник В.О
  2. Дмитрів М.В.
  3. Об`єзчіков С.О.
  4. Гоцій О.І
  5. Чорній Д.В
Мостиська ЦРЛ
  1. Дутко О.Я.
  2. Панчишин Б.С.
  3. Заяць І.М.
  4. Пришляк І.В.
  5. Вахула О.Я.
  6. Степований В.М.
  7. Пеленьо Б.М
  8. Петльович Р.С.
Ново-Яворівськ РЛ
  1. Федак І.Д.
  2. Король Т.В
  3. Король Т.Т
  4. Родич А.І.
  5. Вербенець І.В
  6. Залуцький Р.Б
Трускавецька МЛ
  1. Куцик Б.І.
  2. Корінь В.В.
  3. Кулина В.Р
  4. Федорович І.В.
  5. Кіндракевич В.В
Червоноград ЧМР
  1. Гронзаль І.В.
  2. Козюк В.Є.
  3. Веремієнко О.В.
  4. Залозний О.М.
  5. Єгоров Р.А
  6. Мохнач О.В.
  7. Залозний С.О.
  8. Возняк Б.В.
  9. Крук Ю.Є.
  10. Олійник І.О.
  11. Боднааук Ю.Ю.
  12. Пижевський В.А
  13. Погорецький Р.М.
Сокальська ЦРЛ
  1. Комарницький В.П.
  2. Шиделко М.П
  3. Пашковський Р.Є.
  4. Фенчин О.Р.
  5. Романів Д.І.
  6. Марущак В.С.
  7. Мазуренко В.М.
  8. Слука Р.Б.
  9. Сеген Р.В.
ЛКЛ на залізничному транспорті:
  1. Ващук В.
  2. Куляба Ю.І.
  3. Кушнірчук М.
  4. Кирик Т.
  5. Сухецька О.Б.
КНП КЛШМД
  1. Зубенко  О.В.
  2. Книш Я.М.
  3. Федак Ю.З.
  4. Яремкевич Р.В.
  5. Романчак Д.Л.
  6. Романчак Л.С.
  7. Микуш А.М.
  8. Федоренко С.Т.
  9. Белявська Б.М.
  10. Білоруський О.Р.
  11. Ретвінський І.А.
  12. Кучабський М.С.
  13. Рачкевич С.Л.
  14. Гірняк О.Т.
  15. Брошко С.Я
  16. Гоцуленко А.В
  17. Шеремета С.О.
  18. Федонюк В.В
ЛНМУ Кафедра дитячої хірургії
  1. Кузик А
5 МКП (поліклініка)
  1. Коваль В.І.
  2. Уніят М.І.
  3. Панчишин П.М.
  4. Іващик М.І.
Центр радіаційного захисту населення:
Богуцький В.І.
Госпіталь ВВ і Р Юрія Липи
  1. Соловій М.Б.
  2. Мудра О.В.
  3. Шевченко М.С.
  4. Мікловші О.О.
  5. Підуфалий В.Р.
  6. Бедрило Т.А.
  7. Кравець Г.П.
Пустомити ЦРЛ
  1. Марич Я.М.
  2. Фусс Ю.О.
  3. Лабай І.М.
  4. Загартовський М.Б.
  5. Марущак Т.П.
  6. Марич Р.Я.
  7. Подоляк Р.Р.

ТОВ"Медичний центр Святої Параскевії"
  1. Баран Ю.П.
  2. Шев`як П.І.
  3. Успенський Д.А.

Проктологічне відділення ЛОКЛ
  1. Монько О.О.
  2. Головчанський С.О.
  3. Леошик О.В.
  4. Прецель О.О.
  5. Мацяк Ю.Ю.
  6. Витвицький І.К.
  7. Стасишин Р.І.
  8. Варивода В.Є.
  9. Підгурський Н.Ю.
  10. Стасисишин Б.Р.

Судинні хірурги ЛОКЛ
  1. Ройко Д.В.
  2. Зубенко О.В.
  3. Демянчук А.І
Обласна дитяча клінічна лікарня
  1. Дворакевич А.

Міська дитяча лікарня
  1. Шевченко Л.П


Для того щоб поновити членство необхідно звірити свої дані (заповнити анкету) та сплатити членські внески 500 грн\рік