Асоціація Хірургів України

Львівський осередок

hh

Ne noceas, si juvare non potes

(Не можеш допомогти - не зашкодь)

АСОЦІАЦІЯ ХІРУРГІВ УКРАЇНИ

Правління Асоціації

Вибирається на засіданні Львівського обласного осередку Асоціації хірургів України таємним голосуванням з дійсних членів Асоціації терміном на 2 роки.

З членів правління обирають одного Заступника, Заступника з питань міжнародного співробітництва, заступника за посадою головний хірург ЛОДА, Скарбника, Відповідального Секретаря, Голову ревізійної комісії.

Витяг з Статуту Асоціації.

Статут

Дійсні члени Львівського Осередку Асоціації Хірургів України.

станом на 11.05.2024 за алфавітом

Для того щоб поновити членство необхідно звірити свої дані (заповнити анкету) та сплатити членські внески 500 грн\рік

КНП ЛОР "Львівська обласна клінічна лікарня"
Хірургічне відділення №3
  1. Маркевич Юрій Олексійович
  2. Лерчук Орест Михайлович
  3. Залеський Ігор Федорович
  4. Приймич Нестор Богданович
  5. Бігальський Ігор Юрійович
  6. Гавриш Ярослав Ігорович
  7. Брилинський Остап Романович
  8. Лопушанська Галина Романівна
  9. Кравчук Ігор Володимирович
  10. Порицький Андрій Миколайович
  11. Баляс Мирослав Євгенович
  12. Михальчук Ліля Євгенівна
  13. Маркевич Мартин Юрійович
  14. Святоцька Ліля Олегівна
Хірургічне відділення №2
  1. Гранат О.Б.
  2. Чикайло А.Т.
  3. Чикайло Т.А.
  4. Шершень Г.
  5. Миайлишин Т.Є.
  6. Білик В.І.
  7. Біляк А.Р.
  8. Вуйцик П.В.
  9. Мотульський О.В.
  10. Підгірний Б.Я.
  11. Іванків Т.М.
Хірургічне відділення №1
  1. Загородій О.В.
  2. Шикула І.Я.
  3. Верхола М.Р.
  4. Пухната Т.А.
  5. Матвійчук В.М.
  6. Ярошович М.М.
  7. Келеман Б.С.
  8. Білавка О.Л.
  9. Ревус В.І.
  10. Кропивницький Б.С.
  11. Шегинський А.Б.
  12. Терлецький І.Р.
  13. Млинко О.Ю.
  14. Костишин Н.М.
  15. Зборівський Я.М.
  16. Гутий Т.І.
  17. Сорока Лілія Михайлівна
  18. Міхель Юрій Михайлович
КНП ЛОР "ЛОКЛ" Проктологічне відділення
  1. Варивода В.Є.
  2. Витвицький І.К.
  3. Леошик О.В.
  4. Лишак Х.В.
  5. Манько О.О.
  6. Мацяк Ю.Ю.
  7. Підгурський Н.Ю.
  8. Процень О.О.
  9. Стасишин Б.Р.
  10. Стасишин Р.Г.
Військово-медичний клінічний центр Західного регіону
  1. Сельменський Аркадій Іванович
  2. Бекер Олег Яремович
  3. Мельник Олександр Іванович
  4. Тимченко Остап Тарасович
  5. Сироїд Олександр Михайлович
  6. Попкова Алла Олександрівна
  7. Клецко Ярослав Іванович
  8. Прохоренко Григорій Анатолійович
  9. Сокол Віталій Васильови
  10. Трач Сергій Володимирович
  11. Рибак Володимир Володимирович
  12. Яринич Юрій Васильович
  13. Соболь Ігор Петрович
  14. Притула Володимир Михайлович
  15. Ган Василь Романович
  16. Янківський Володимир Олександрович
  17. Ярема Іван Михайлович
  18. Яворівський Богдан Михайлович
  19. Балавнєв Дмитро Костянтинович
  20. Гирба Максим Володимирович
  21. Трач Володимир Михайлович
  22. Ловга Віктор Іванович
  23. Плахтина Данило Юрійович
  24. Шеремета Олег Михайлович
  25. Малицький Василь Євгенович
КНП "Сокальська районна лікарня" СМР
  1. Комарницький Валерій Платонович
  2. Марущак Володимир Степанович
  3. Мазуренко Віктор Миколайович
  4. Слука Роман Богданович
  5. Романів Дмитро Іванович
  6. Яник Теодор Юрійович
  7. Фенчин Олег Романович
  8. Шиделко Михайло Петрович
ЛНМУ ім. Д. Галицького кафедра Хірургії №1
  1. Коломійцев Василь Іванович
  2. Хом'як Володимир Всеволодович
  3. Посівнич Михайло Миколайович
  4. Чукла Ростислав Орестович
  5. Маріна Володимир Нуцувич
  6. Терлецький Олег Миронович
  7. Павловський Ярослав Ігорович
  8. Стояновський Ігор Володимирович
  9. Дутка Яромир Романович
ЛНМУ ім. Д. Галицького кафедра Загальної хірургії
  1. Когут Любомир Миколайович
  2. Лисюк Юрій Сергійович
  3. Бідюк Дарій Мартинович
  4. Кушта Юрій Федорович
І ТМО м. Львова "Лікарня св. Пантелеймона"
  1. Гоцуленко А.В.
  2. Шеремета С.О.
  3. Брошко С.Я.
  4. Ковалишин М.У.
  5. Кобецький Г.О.
  6. Синюк С.О.
  7. Дятел В.В.
  8. Яремкевич Роксолана Володимирівна
  9. Романчак Дмитро Любомирович
ІІ ТМО м. Львова "Лікарня князя Лева"
  1. Стасів Т.Г.
  2. Кмиць І.М.
  3. Мороз В.Я.
  4. Цьомко Т.Р.
ІІ ТМО м. Львова "5та міська лікарня"
  1. Кались А.С.
  2. Янчак І.В.
  3. Бардах І.Б.
  4. Швець Ю.П.
Львівський військово-медичний клінічний центр ДПСУ
  1. Балясевич Сергій Ярославович
  2. Ільків Назар Ігорович
КНП "Львівський обласний госпіталь ветеранів війни і репресованих імені Юрія Липи"
  1. Мазурик Зоряна Андріївна
  2. Іванейко Назарій Євгенович
  3. Тисовський Богдан Олегович
ВП "Лікарня інтенсивного лікування" КНП "ТМО "СМОЛ"
  1. Лудин Василь Іванович
  2. Піняк Мирослав Іванович
  3. Федів Назар Ігорович
  4. Данилишин Орест Миколайович
  5. Осідач Генадій Миколайович
  6. Галецький Ігор Васильович
  7. Бардиш Мирон Михайлович
  8. Романчук Петро Миколайович
  9. Моргун Генадій Троимович
  10. Ковальський Петро Сафронович
  11. Шуманський Ростислав Богданович
  12. Вежбовський Євген Романович
  13. Голобин Ярослав Петрович
Львівська клінічна лікарня на залізничному транспорті
  1. Куляба Олег Леонідович
  2. Куляба Назар Олегович
КНП "Миколаївська міська лікарня" ММР
  1. Комарницький О.В.
  2. Лашків Р.М.
  3. Голинський О.Б.
  4. Іванів Ю.І.
  5. Шибунько В.В.
КНП ПМР "Пустомитівська лікарня"
  1. Марич Ярослав Михайлович
  2. Лісовський Юрій Володимирович
  3. Лабай Іван Михайлович
  4. Загартовський Максим Богданович
  5. Марущак Тарас Петрович
  6. Марич Роман Ярославович
  7. Подоляк Роман Романович
КП "Центральна міська лікарня Червоноградської міської ради"
  1. Грондзаль Ігор Володимирович
  2. Козюк Володимир Євгенович
  3. Веремієнко Олександр Вікторович
  4. Залозний Олег Михайлович
  5. Єгоров Руслан Анатолієвич
  6. Мохнач Олександр Вікторович
  7. Залозний Сергій Олегович
  8. Возняк Богдан Володимирович
  9. Крук Юрій Євгенович
  10. Олійник Іван Олександрович
  11. Пижевський Володимир Андрійович
  12. Єгоров Руслан Русланович
КНП "Турківська центральна міська лікарня" ТМР
  1. Галишин М.М.
  2. Бриндяк Ю.С.
  3. Шпак І.Ф.
  4. Макарик М.М.
  5. Андрущакович О.А.
КНП "Новороздільська міська лікарня" НМР
  1. Щепаняк Р.В.
  2. Михальчук В.Б.
  3. Романів М.І.
  4. Ганущак І.В.
  5. Бобиляк Ю.І.
КНП "Трускавецька міська лікарня" ТМР
  1. Куцик Богдан Іванович
  2. Кулина В.Р.
  3. Федорович І.В.
  4. Корінь В.В.
  5. Кіндракевич В.В.
КНП БМР "Буська центральна районна лікарня"
  1. Тітова Анастасія Вікторівна
  2. Скобилко Ігор Богданович
  3. Тарнавський Сергій Адамович
  4. Політило Назар Ігорович
КНП "Радехівська центральна районна лікарня" РМР
  1. Богуцький Ігор Ярославович
  2. Лотоцька Наталія Ігорівна
  3. Конопка П.В.
КНП СМР "Самбірська центральна лікарня"
  1. Согуйко Р.Р.
  2. Щепаняк М.В.
  3. Багряк М.Р.
  4. Скірин С.І.
  5. Бандура Ю.М.
  6. Зубрицький О.В.
  7. Городиський О.Р.
  8. Варава О.П.